Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

bluza dresowa i spodnie dresowe, kolor musztardowy
bluza dresowa i spodnie dresowe, kolor musztardowy

bluza dresowa i spodnie dresowe, 100% bawełna, kolor musztardowy, ciekawy print, dostępne wszystkie rozmiary, na zdjęciu rozmiar 136.

brak ocen 149,00 
Wybierz opcje
bluza dresowa i spodnie dresowe, kolor szary
bluza dresowa i spodnie dresowe, kolor szary

bluza dresowa i spodnie dresowe, 100% bawełna, kolor szary, ciekawy print, dostępne wszystkie rozmiary, na zdjęciu rozmiar 136.

brak ocen 149,00 
Wybierz opcje
komplet: bluza dresowa i spodnie dresowe, kolor bordowy
komplet: bluza dresowa i spodnie dresowe, kolor bordowy

bluza dresowa i spodnie dresowe, 100% bawełna, kolor bordowy, ciekawy print, dostępne wszystkie rozmiary, na zdjęciu rozmiar 136.

brak ocen 149,00 
Wybierz opcje

Komplet dla dziewczynki

Aby nie męczyć się z oddzielnym dobieraniem ubrań dla dziecka, rodzice decydują się na zakup kompletów, co jest świetnym pomysłem! A dlaczego to jest taki dobry pomysł? Komplet dla dziewczynki wygląda przepięknie. Są one specjalnie szyte pod siebie nawzajem, tak żeby wyglądały razem idealnie i pasowały do siebie. Zazwyczaj są w tym samym kolorze, ale nie muszą być. Wystarczy, że kolory będą dobrze ze sobą współgrały jak na przykład różowy z fioletowym czy czarny z białym. Mogą też być wzorzyste na przykład w paski lub w kropki. Materiałów jest wiele, a jeśli komplet jest szyty na miarę to wszystko można dowolnie dobrać! Pełna dowolność! A jeśli nie jesteście pewnie czy wszystko razem do siebie pasuje, to pracownicy na pewno wam doradzą w tej ważnej kwestii. Kolejną ich dużą zaletą jest to, że nie trzeba ich nosić razem! Górę kompletu można założyć do innych spodni bądź spódnicy, a dół z kompletu można przypasować do jakiejś ładnej koszulki czy bluzy. Ta dobra strona kompletów jest bardzo przydatna w przypadku gdy jedna z rzeczy się zwyczajnie zabrudzi. Dajecie ją do prania, a do drugiej rzeczy sami dobieracie dziecku coś z jego szafy. Można też kupić dwa jednokolorowe komplety w różnych kolorach, które do siebie pasują i dowolnie zamieniać! W przypadku dzieci to na pewno się sprawdzi, ponieważ częściej zdarza im się ubrudzić i nie zawsze jest to cały komplet a właśnie jego część.

Moda sportowa

Jedną z odnóg mody jest moda sportowa. Niektórych może to zdziwić, ale moda sportowa jest dość rozbudowana, ponieważ ludzie też chcą dobrze wyglądać podczas ćwiczeń. Jedną z opcji do wyboru stroju są komplety sportowe. Kupienie od razu całego kompletu nie będzie przysparzać problemu przy dobieraniu do siebie oddzielnych części ubioru sportowego. I dodatkowo komplety sportowe są przepiękne i cudownie razem wyglądają. Można uprawiać sport i wyglądać przy tym dobrze i zniewalająco. Niektórzy pomyślą „Ale to tylko ćwiczenia, ważne żeby robić je dobrze, a nie elegancko wyglądać.”. Owszem, jest w tym pewna racja, ale nikt nie powiedział, że nie można dobrze ćwiczyć i zarazem olśniewająco wyglądać. Przecież w świecie show businessie jest mnóstwo trenerek fitness, które ćwiczą bardzo dobrze i zawsze wyglądają wtedy wręcz fantastycznie. Każda z nas może wyglądać dobrze i właściwie ćwiczyć. Chcieć to móc! Gdy mowa o sporcie, to w głowach wielu osób, jako strój do uprawiania sportu, pojawia się dres. Komplety dresowe nadadzą się rewelacyjnie do ćwiczeń w czasie zimniejszych pór roku, ale nie tylko wtedy. Jeśli temperatura jest po prostu za mała na ubranie krótkich spodenek, sięgnijmy po komplet dresowy. Ćwiczenie w dresach zapewnia komfort i wiele osób się z tym zgodzi. Chcąc utrzymać formę cały rok, zimne dni nie mogą być dla nas wymówką, bo inaczej ćwiczylibyśmy niecałe pół roku. Oczywiście, że się nie chce ćwiczyć gdy jest zimno, bo wolimy nakryć się kocem i się grzać. No ale przecież ćwiczenia tez zapewniają ciepło! Rozgrzewamy się wtedy, pobudzamy mięśnie i od razu jest nam cieplej. Komplet sportowy będzie idealny do takich ćwiczeń i zapewni nam 100% wygody.

Komplet w szkole

Taki komplet bardzo przyda się dziecku do szkoły na lekcje wychowania fizycznego. Gdy sale sportowe są grzane zimą przez grzejniki to bywa w nich zbyt duszno, więc trzeba przewietrzyć. Wtedy krótkie spodenki nie sprawdzą się dobrze, bo dziecko może zmarznąć. Komplety dresów dla dziewczynek na pewno dobrze się wtedy sprawdzą. Dziecku nie będzie zimno i będzie miło wspominało chwile spędzone na lekcjach wychowania fizycznego. Komplety dresowe przydadzą się w szkole nie tylko na wychowanie fizyczne, ale też po prostu do chodzenia na lekcje. To, że są luźne i nieprzylegające daje dużą wygodę, co przyda się na lekcjach, gdzie przez kilka godzin, z przerwami, dziecko musi siedzieć w jednej pozycji w ławce na krześle. Jeśli dziecko posiada komplety dresowe do szkoły to na pewno jest z nich zadowolone, a jeśli ich nie posiada, to zakupienie mu takiego stroju będzie genialnym pomysłem. Można go kupić bez okazji, albo na przykład z okazji urodzin czy Świąt Bożego Narodzenia. Myślę, że komplet do szkoły będzie jednym z ulubionych strojów dziecka.

Młodzieżowe komplety dresowe

Komplety dresowe staja się co raz bardziej popularne wśród młodzieży. Młode dziewczyny uwielbiają ich wygodę, ale przede wszystkim to, że każda z nich wygląda w takim komplecie przepięknie. Przecież kto nie lubi się sobie podobać. Dziewczyny dbają o to, aby wyglądać ładnie, a przy okazji modnie, dlatego komplety dla dziewczynek stają co raz mocniej pożądanym elementem wyposażenia szafy z ubraniami. Zdecydowana większość młodych dziewczyn chce lub już ma komplet dresowy na swojej półce w pokoju. Dlaczego opłaca się kupić dziecku ładny komplet ubrań dla dziecka? Komplety dziewczęce są ułatwieniem dla dziecka. Kiedy wie która koszulka jest do których spodni, to ubieranie ubrań rano stanie się łatwiejsze, a rodzice maja pewność, że dziecko włoży ubrania pasujące do siebie i nie będą musieli go wysyłać znów do pokoju, aby się przebrało. Krótko mówiąc, komplety ubrań dla dziewczynek oszczędzają czas przy porannym ubieraniu się. Oczywiście taki strój przydaje się też do wielu innych rzeczy. Komplety dresowe dla dziewczynek przydają się do spędzania czasu wolnego w domu. Taki strój jest wygodny, nie krępuje żadnych ruchów. Komplety dresowe na co dzień można założyć wszędzie. Gdy się idzie do sklepu, do szkoły czy po prostu do zabawy na dworze. Komplety dresowe dla dzieci to tak zwane „must have” nie tylko dorosłego, ale także ich pociech. Podsumowując, komplety dresowe lub komplety bawełniane są bardzo uniwersalne, przydają się w wielu sytuacjach i wiele osób jest zadowolonych z ich posiadania. Nie tylko dorośli je lubią, ale dzieci i młodzież też cenią sobie ich posiadanie.