Kurtka jesienna stylizacja

with Brak komentarzy

Patrząc nie tylko na kalendarz, ale również i na pogodę za oknem można zauważyć, że jesień ukazała już się nam w całym swoim majestacie. Liście żółte, bądź czerwone powiewają na wietrze i tylko czekać, aż zaczną opadać wielkimi garściami. Im chłodniej się robi tym nieprzyjemniej, jeżeli nie ubierzemy się odpowiednio do temperatury. Zwłaszcza, gdy pogoda zapowiada się niezbyt ciekawie.
Im częściej się przypatrujemy przechodnią, zauważamy, że znaczna większość preferuje nosić kurtki od na przykład płaszczy. Więcej ludzi decyduje się na kurtki jesienne, ponieważ te mogą również chronić nas przed nieprzewidzianym deszczem lub silnym wiatrem.
Kurtki na jesień, najlepiej żeby nie były ani za grube, ani za cienkie. Pogoda jest aż nadto zmienna, więc nie możemy wybrać za grubego materiału, aby potem nieustannie się w nim grzać cały dzień. Za cienki również nie będzie dobry na wielkie wichury lub mroźne poranki. Niestety pogoda lubi sobie stroić z nas żarty, przez co w połowie dnia okazuje się, że ubranie się grubo od stóp do głów nie było dobrym pomysłem. Oprócz odpowiednio dobranego kroju i długości kurtki, musimy wybrać również najlepszy kolor, który nadawałby się na ten sezon i pasowałby nam do reszty dodatków, takich jak czapka, szalik, czy też rękawiczki.
Kurtki jesienne odpowiednio dobrane pod każdym względem, będą niesamowitym dopełnieniem do naszego stroju. Zwłaszcza, gdy całość będzie się doskonale komponować z naszym obuwiem oraz dodatkami wierzchnimi. Polecamy również zaglądnąć do naszej Pracowni nr 17, gdzie są dostępne bezpalcowe rękawiczki, idealnie komponujące się do przeróżnych jesiennych kombinacji modowych.
Pracownia nr 17 zachęca do wstąpienia i przeglądnięcia dostępnych kurtek jesiennych. Jeśli jednak preferowane byłyby inne kolory, bądź krój to nic straconego. Wystarczy dać nam znać, a razem dopracujemy szczegóły i stworzymy koncepcje dopasowaną do potrzeb klientki. Więc zapraszamy, ul. Rydygiera 32, Wrocław!
Trzymajcie się ciepło,
Pracownia nr 17! 😉