Letnie szaleństwa modowe

Letnie szaleństwa modowe

with Brak komentarzy

Lato. Jakże cudowna pora roku, podczas której nie jesteśmy zmuszone nosić puchowych kurtek, ani grubych rajstop – ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Możemy natomiast przebierać w niezliczonych kombinacjach strojów. Zwiewne sukienki, kolorowe koszule, krótkie spodenki, dłuższe lub krótsze spódnice. Słowem – raj dla pomysłowych dusz, które nie boją się poeksperymentować z zawartością swojej garderoby.
Ostatnio, patrząc po osobach ubranych na ulicy, można zauważyć, iż większość preferuje styl wygodny. Ubrania nie przylegają do ciała, dzięki czemu odczuwa się pełen komfort i swobodę ruchu, podczas nieznośnych upałów. Coraz częściej spotyka się młode osoby w za dużych koszulach lub T-shirt’ach i luźnych materiałowych spodniach typu szarawary (oczywiście nie tylko). Ulice tętnią kolorami i wymyślnymi dodatkami – jak kapelusze, czapki, bransoletki na rękach i nogach, przeciwsłoneczne okulary na nosie lub noszone na głowie chusty, apaszki i wiele innych akcesoriów, które dodają niesamowitych akcentów naszemu outfitowi.
Żeby dobrze wyglądać wystarczy naprawdę niewiele. Jeżeli doda się jedną wyróżniającą się rzecz, nasza kreacja może zmienić się nie do poznania. Na przykład może być to koszula ze pstrokatym wzorem lub w odznaczających się kolorach spodnie. Długa spódnica, z ciekawymi frędzlami. Wszystkie chwyty dozwolone. A w Pracowni nr 17 możecie znaleźć mnóstwo rzeczy dla siebie, aby uczcić jeszcze trwające lato i nosić to co naprawdę wam się podoba! Może nawet zaskoczycie innych zaprojektowanym przez samego siebie strojem? Który z dokładnością postaramy się stworzyć oraz zapewnimy mu powiew letniego szaleństwa. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, a nawet jeśli pojawią się jakieś wątpliwości dopomożemy we wszystkim, jak najlepiej umiemy 😉
Mam nadzieje, że zobaczymy się w zaciemnionej nadodrzańskimi kamienicami Pracowni nr 17!