Sukienki na upały

with Brak komentarzy
kwiaty i falbany

Kwieciste wzory oraz finezyjne falbanki …

 

Jak Panie czują, upały nie oszczędzają nas na każdym kroku. Jeśli już decydujemy się na wyjście z naszych czterech ścian, myślimy o tym, aby jak najszybciej do nich powrócić. W takim okresie trzeba umieć zadbać o siebie jak najlepiej. Są na to różne sposoby, jednakże przedstawimy ten najbliższy naszemu sercu.

Pogody niestety zmienić nie potrafimy, ale można poprawić sobie samopoczucie. Jak? Odpowiedź jest bardzo prosta – poprzez ubranie, które zdecydujemy się danego dnia założyć. „Moda jest bronią, która pomaga przetrwać w warunkach codziennego życia” – cała prawda zawarta w jednym zdaniu, wypowiedzianym przez znanego fotografa mody, Billa Cunninghama . Tak więc na żar lejący się z nieba, powinnyśmy zdecydowanie zaradzić czymś zwiewnym, a zarazem pełnym wdzięku oraz kobiecości. Bo jak nie my, to kto drogie Panie? Dlatego na ten moment sukienek nie może zabraknąć w szafie żadnej damy, a Pracownia nr 17 może zaoferować kilka niepowtarzalnych kreacji do waszej letniej kolekcji.

Będzie zdecydowanie przyjemniej przechadzać się po ulicach w zwiewnych sukienkach, niż w spodniach czy spodenkach. Zaznaczamy, że materiał jest naturalny oraz wysokiej jakości, więc nasze ciało również będzie nam wdzięczne za chwilę wytchnienia. Stroje są indywidualne z różnorakimi krojami. Od prostych, po fikuśne, jak i eleganckie, a więc każdy będzie mieć okazje wyrazić co mu w duszy gra. Ukazanie się w kwiecistych wzorach modnych tego lata, żywych barwach oraz ciekawych falbankach doda uroku każdej kobietce. W razie czego niezdecydowanym klientkom pomożemy odnaleźć tą jedyną kreacje, która powinna sprostać wymaganiom, bo dzięki dobrze dobranemu ubiorowi można być niepowtarzalnym oraz czuć się pewniejszym siebie.

Wędrujących wrocławskimi ulicami pomiędzy nadodrzańskimi kamieniczkami, zapraszamy na chwilę odpoczynku w naszej chłodnej pracowni. Miejscu gdzie można zagłębić się w większą ilość strojów o różnych fasonach, poprzeglądać materiały, z których są robione ubrania, a dla szukających możliwości wyrażenia swojego ja, proponujemy zaprojektowanie własnej stylizacji szytej na miarę.

Do zobaczenia w Pracowni nr 17!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *