Świąteczny zawrót głowy

with Brak komentarzy

W powietrzu unoszą się zapachy mandarynek, przypraw korzennych i ciast. Przyozdobiona choinka już stoi w kącie pokoju, a w domu jest wielki szał sprzątania i przygotowywania prezentów. Świąteczny okres dosięga każdego, nieważne czy tego chce, czy też może nie za bardzo. Nie uciekniemy od świątecznych reklam, przyozdobionych galerii handlowych, czy też przeszywającego chłodu na dworze. Święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem. Przygotowujemy się na świętowanie tego czasu z rodziną przy wielkim stole jak tylko możemy. Od dobrania odpowiednich ozdób świątecznych, przez kupowanie prezentów, po robienie jedzenia. Ale najczęściej pod koniec tego całego zamieszania wpada nam myśl: ,,Co ja na siebie włożę?”, ,,Jaki strój będzie najbardziej adekwatny na ten moment?”.
Na wigilię powinnyśmy przemyśleć każdy szczegół przed dobraniem odpowiedniego stroju. Najważniejsze, żeby był on wygodny, ale zarazem elegancki i odpowiedni na tę okazje. Dobrym pomysłem będzie ciekawa koszula z na przykład idealnie dopasowaną spódnicą, bądź luźnymi materiałowymi spodniami. Również bardzo dobrać decyzją dla nas – pań – jest założenie przepięknej sukienki, która na Bożym Narodzeniu sprawdzi się niezawodnie. Szyk i wygoda będzie naszą domeną.
Matowe materiały i ciemniejsze kolory, takie jak bordo, czerń, szarości idealnie sprawdzą się przy stroju na tę okazje. Proste kroje, będą idealnym fasonem na kolacje wigilijną. Ważne również będą dodatki, takie jak szmizjerki, marynarki, bądź swetry. Możemy pomyśleć o ciekawym nakryciu głowy jak beret lub dodatkach takich jak szale. Naturalność i gracja w naszym ubiorze na pewno spotka się z zachwyconymi opiniami rodziny lub na kolacji firmowej. Bo czy to przed szefostwem, czy przed członkami rodziny, na święta trzeba być ubranym odpowiednio 😉
Mogą znaleźć Panie u nas mnóstwo pomysłów na kreacje wigilijne. Zapraszamy do Pracowni nr 17, gdzie będziecie mogły oprócz stroju, dobrać do niego idealne dodatki. Zachęcamy do przeglądnięcia naszej kolekcji zimowej, stworzonej właśnie na to wydarzenie.
Życzymy mile spędzonych świąt Bożego Narodzenia i magii w tym niesamowitym okresie.
Pracownia 17