MARYNARKI SZYTE NA MIARE

Marynarka – must have stylowego mężczyzny

Uszycie marynarki na miarę jest najlepszym sposobem podkreślenia sylwetki u mężczyzny. Taki dopasowany strój sprawia, że ramiona i barki wydają się większe, a przez to Pan ubrany w marynarkę, atrakcyjniejszy. Ponadto proporcje mężczyzny ubranego w marynarkę szytą na miarę są idealne – podobne do odwróconego trójkąta, którego dłuższą podstawę stanowią właśnie ramiona. Marynarka szyta na miarę jest obowiązkowym strojem każdego pana. Dodaje klasy i elegancji, przez co mężczyźni w nią ubrani czują się bardziej pewnie.

Dopasowanie marynarki szytej na miarę

Ponadto marynarki szyte na miarę mogą być dopasowane lub o luźnym kroju i różnić się między sobą warstwą najbliższą ciału – podszewką. Mogą posiadać podszewkę, półpodszewkę lub nie mieć podszewki wcale.  Szeroki wybór materiałów, z których są szyte determinuje styl marynarki. Wszystkie te wykonane z lekkich tkanin takich jak dzianina, tworzą casualowy strój. Natomiast te uszyte z aksamitu, bawełny lub wełny dodają mężczyźnie elegancji i sprawiają, że wygląda poważnie i dostojnie. Szycie marynarki u krawcowej daje dodatkową możliwość personalizacji swojej odzieży. Wystarczy na przykład dodać kolorową lamówkę, naszycia na łokciach, nitkę w intensywnym kolorze lub oryginalne guziki by marynarka odzwierciedlała charakter lub dodawała stylu.

Wśród rożnych typów ubrań w męskiej garderobie niewątpliwie są ekskluzywne marynarki, bez których biznesowe spotkania lub ważne wieczorowe wyjścia byłyby niemożliwe. To one dodają wyrafinowania i klasy oraz są potwierdzeniem niecodziennego charakteru wydarzenia. O wyjątkowości tych ubrań świadczy nie tylko wysokiej jakości wełna, ale i samo szycie marynarki, między innymi tzw. slim. Tego typu odzież męska jest taliowana w pasie, a takie dopasowanie pozwala uwydatnić szerokie ramiona i ukryć niedoskonałości w okolicy tułowia.

Czy marynarki na wymiar są tylko dla mężczyzn?

Oczywiście, że nie! Idealnie dopasowane marynarki mogą również kupić kobiety. W naszym zakładzie krawieckim wykonamy szycie marynarki na miarę kobiecych potrzeb! Taki ciuch doda kobiecie klasy i nowoczesnego stylu. To niezastąpiony element garderoby do każdej spódnicy, spodni, a także sukienki. Dopasowana marynarka sprawi, że poczujesz się bardziej atrakcyjnie i modnie.

Galeria marynarki szyte na miarę