SUKIENKI SZYTE NA MIARĘ WROCŁAW

Sukienki szyte na miarę

Gdyby zapytać dowolną osobę, jaki jest jej zdaniem najbardziej kobiecy element ubioru, to prawdopodobnie zdecydowana większość odpowiedziałaby, że sukienka. Sukienki noszą już małe dziewczynki, które czują się i wyglądają w nich niczym prawdziwe księżniczki. Jest to także jeden z najczęściej wybieranych strojów na wszelkiego rodzaju okazje, uroczystości, imprezy, spotkania towarzyskie, śluby i wesela. Mnogość dostępnych fasonów, deseni, kolorów i styli ułatwia wybranie dla siebie odpowiedniego egzemplarza. Jeśli zależy nam na oryginalnym wyglądzie, warto zamiast zakupów w sklepie odwiedzić krawcową i zdecydować się na szycie sukienek na zamówienie.

Projektowanie sukienek na zamówienie

Olśniewające sukienki, w których pojawiają się aktorki i piosenkarki na różnych galach i imprezach, to w zdecydowanej większości sukienki na zamówienie od znanych projektantów. Szycie sukienek do tańca, w których prezentują się tancerki na koncertach i w teledyskach, pozwala na ich swobodne poruszanie się oraz olśniewający wygląd. Bycie w świetle reflektorów wymaga idealnej prezencji, dlatego uszycie sukienki na taką okazję to wyzwanie, którego podejmują się jedynie najlepsi. Można jednak śmiało czerpać inspirację i obserwować takie sukienki. Damskie wieczorowe kreacje, które można kupić w sklepach, powstają przecież często u projektantów, jednak tutaj nie możemy liczyć na wyłączność na dany egzemplarz, są bowiem szyte i sprzedawane w większych ilościach.

Szycie sukienki u krawcowej, poprzedzone przygotowaniem wymarzonego projektu, to najlepszy wybór, aby zakupić wymarzoną kreację. Krawcowa przygotowuje precyzyjnie wykroje sukienek, a następnie poszczególne elementy są ze sobą zszywane, tworząc gotową sukienkę.

Gdzie uszyć sukienkę? Czy można to zrobić samemu?

Oczywiście można samemu spróbować wybrać, a następnie uszyć wymarzone ubranie. Warto jednak pamiętać, że szycie sukienki to niełatwe zadanie i nie każda z pań odnajdzie u siebie talent i pasję do tego zajęcia.

W internecie można znaleźć różne kroje sukienek do szycia, jednak nie każdy z nich będzie odpowiedni do rodzaju materiału, który wybierzemy. Najlepiej oddać się w ręce profesjonalistów z doświadczeniem, którzy zadbają o wszystkie szczegóły i dla których szycie sukienki to codzienność.  Do naszej pracowni trafiają panie, które spróbowały swoich sił, jednak szycie sukienki okazało się trudniejsze niż podejrzewały. “Sama szyję sukienki, ale nie wyglądają one tak, jak na zdjęciach” - takie słowa czasami słyszymy od kobiet przy pierwszej wizycie w naszej pracowni.

Szyjemy sukienki, które są uwielbiane przez kobiety

Pasja i zaangażowanie, z jakimi wykonujemy naszą pracę, pozwalają nam codziennie poszerzać grono zadowolonych klientów. Szycie sukienek na miarę to idealny sposób na posiadanie w swojej szafie dopasowanej sukienki. Serdecznie zapraszamy wszystkie panie, które chcą dobrze wyglądać, do naszej pracowni, która znajduje się w mieście Wrocław. Szycie sukienek to nie jedyna usługa, z jakiej mogą skorzystać nasi klienci. O pełną ofertę można zapytać na miejscu, przez telefon lub sprawdzić w cenniku znajdującym się na stronie firmy.

Szycie sukienek na zamówienie w Pracowni 17

Szyjemy sukienki na wymiar na każdą okazję a nasze usługi obejmują:

  • projektowanie sukienek - według naszego pomysłu lub pomysłu Klientki,
  • szycie sukienki na zamówienie zgodnie z projektem zaproponowanym przez klientkę,
  • szycie sukienki dla dziewczynki na różne okazje,
  • szycie sukienki do tańca towarzyskiego (zawodowego i amatorskiego),
  • szycie sukienki na studniówkę i bal,
  • szycie sukienki wieczorowej.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie do skorzystania z naszych usług, może uda nam się spełnić Twoje marzenia!

Galeria sukienki szyte na miarę