ŻAKIETY SZYTE NA MIARĘ

Szycie żakietów Wrocław

Żakiety są istotnym elementem mody biurowej i wieczorowej, mogą jednak być również ciekawym dodatkiem do codziennych, mniej formalnych stylizacji. W cieplejsze dni z powodzeniem mogą zastąpić płaszcze i kurtki, pełniąc rolę wierzchniego okrycia. W połączeniu z elegancką spódnicą tworzą tak zwaną garsonkę. Często są jednak noszone solo nawet do jeansów, rockowych przecieranych spodni lub legginsów w różnorodne printy. Z tego powodu projektowanie żakietów wymaga pomysłowości i wyczucia, aby przygotować model, który skradnie serca kobiet.

Designerskie żakiety na miarę

Wykonanie indywidualnego projektu, czyli szycie żakietów na miarę, jest także doskonałym rozwiązaniem dla miłośniczek mody, które chcą się wyróżniać. Oryginalne kolory, wzory czy zdobienia to nie problem, jeśli wybierzemy żakiety na zamówienie przygotowane zgodnie z naszym nawet najbardziej szalonym pomysłem. Za uszycie żakietu na miarę zapłacimy podobną cenę jak za gotowy żakiet ze sklepu odzieżowego. Również z tego powodu warto poświęcić chwilę czasu na wizytę w pracowni krawieckiej, która oferuje żakiety szyte na miarę.

Żakiety na wymiar - od pomysłu do projektu

Przygotowanie idealnego żakietu wymaga dobrego projektu, wcześniej należy jednak precyzyjnie zmierzyć sylwetkę. Żakiet szyty na miarę będzie służyć nam długie lata, dlatego warto dokładnie opisać pomysł, aby krawcowa mogła uwzględnić wszystkie szczegóły podczas projektowania. Kontrastowe lamówki, ozdobne mankiety, nietypowe kieszenie - szycie żakietów u krawcowej daje możliwość przeniesienia wszystkich pomysłów do rzeczywistości.

Istotnym etapem jest wybór podszewki, która może być stonowana i delikatna, jak i bardziej szalona i nadająca mu wyjątkowego charakteru. Na koniec pozostaje jeszcze decyzja o rodzaju zapięcia oraz wybór ozdób i nasz projekt może przejść do szwalni. Żakiety na wymiar powinny znaleźć się w każdej szafie, aby podkreślać styl i dodawać szyku codziennym i odświętnym stylizacjom.

Żakiety szyte na miarę potrzeb naszych klientek

Serdecznie zapraszamy do pracowni XYZ wszystkie kobiety zainteresowane uszyciem żakietu, który będzie spełniał ich oczekiwania. Żakiety szyte na miarę przez nasze krawcowe wyróżniają się wysoką jakością oraz są dopasowane do sylwetki i indywidualnych preferencji. Szycie żakietów to nasza pasja, co ma odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach zadowolonych klientek. Szyjemy żakiety z Twoich marzeń - przekonaj się sama!

Galeria żakiety szyte na miarę