Kamizelki męskie

Różnorodność krojów stroju, jakim są kamizelki męskie może przyprawić niejedną osobę o zawrót głowy. Wśród rodzajów znajdziemy m.in.:

  • Kamizelki jednorzędowe bez klap,
  • Kamizelki jednorzędowe z klapami,
  • Kamizelki dwurzędowe bez klap,
  • Kamizelki dwurzędowe z klapami.
Wszystkie kamizelki garniturowe wyglądają najlepiej, kiedy są dopasowane do linii ciała. Wówczas strój zyskuje szyk i elegancję, a osoba ubrana w kamizelkę – klasę. Modele z klapą świetnie wyglądają w zestawie z koszulą, natomiast te bez klap stanowią idealne dopełnienie garnituru.

Jeśli chcesz wyglądać modnie i profesjonalnie, zastanów się nad wyborem kamizelki na wymiar. Taki strój uszyty zgodnie z twoimi upodobaniami, w wybranej kolorystyce i fasonie sprawi, że kamizelka na wymiar będzie twoim ulubionym dodatkiem nie tylko podczas uroczystości, ale i na co dzień.

Projektowanie kamizelek – który rodzaj wybrać?

Projekt kamizelki na zamówienie rozpoczynamy od wywiadu z klientem, podczas którego pytamy o jego oczekiwania. Następnie przechodzimy do wyboru materiałów. Oprócz tkanin naturalnych jak wełna lub bawełna do wyboru są również materiały syntetyczne premium. W naszym zakładzie krawieckim szycie kamizelek wykonujemy z wysokojakościowych tkanin i akcesoriów. Gwarantuje to długą żywotność ubioru i stałość wymiarów kamizelki.

Modne kamizelki garniturowe

Uroczysty obiad czy wyjście do teatru wymaga eleganckiego stroju. Większość nosi garnitury, ale nie wszyscy czują się w nich swobodnie. Dla osób, które nie są fanami marynarek mamy dobre wieści. W kamizelce dopasowanej na wymiar możecie wyglądać równie elegancko i nowocześnie. Wystarczy dodać poszetkę, niewielką wpinkę lub kwiatek do butonierki, a stylizacja stanie się modna i niestandardowa. Oczywiście kamizelka garniturowa nie musi być nudna. W naszym zakładzie krawieckim kamizelki szyte na miarę mogą mieć kolorowe przeszycia, designerskie guziki, nowoczesne lamówki. Coraz częściej standardowe, jednolite kamizelki są porzucane na rzecz ciekawych, wzorzystych, tłoczonych kamizelek garniturowych.