Kurtki na wymiar

Czy zdarzyła się wam kiedykolwiek sytuacja, że chcielibyście pójść na spacer, do kina lub na koncert, ale żadne z okryć wierzchnich nie pasuje ani do pogody, ani do waszego stroju? Albo sytuacja, że zbliża się wiosna lub jesień i wiecie, że musicie w końcu kupić kurtkę, ale w sklepach nie ma nic ciekawego, a fason który wszyscy noszą nie przypadł wam do gustu?

 

Jeśli wiecie o czym mówimy, to mamy dla was świetne wieści! Szyjemy kurtki na wymiar, a wy decydujecie o wszystkim! Wybieracie materiał kurtki, sposób zapinania, styl, fason, kolor, dodatki, a my na podstawie tej wiedzy robimy projekt i szyjemy.

Projektowanie kurtek rozpoczyna się od wywiadu z naszym projektantem, który omówi z tobą możliwe rozwiązania i wysłucha twoich oczekiwań. Następnie do wybranych przez ciebie materiałów dopasuje dodatki, zdejmie z ciebie miarę i uszyje ubiór. Dokładnie tak niewiele dzieli cię od idealnej, spersonalizowanej kurtki.

Dla kogo są kurtki na wymiar?

Kurtki szyte na zamówienie to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają dość chodzenia w identycznych ciuchach jak 90% populacji.  Kurtka na wymiar podkreśli twój styl i osobowość, a przy okazji będzie idealnie dopasowana do sylwetki. To ty wybierzesz jej fason, w zależności od tego czy wolisz bardziej obcisłe, czy raczej luźne stroje. Kolor, fakturę i sam materiał pomożemy ci dopasować do akcesoriów. Taki ciuch wyróżni cię z tłumu i uwypukli wszystkie twoje walory.

W naszym zakładzie krawieckim słyniemy z uszczęśliwiania klientów wymarzonymi ubraniami. Zatem, jeśli myślisz o skórzanej kurtce z modnymi dodatkami w ciekawym fasonie, świetnie trafiłeś. Tworzymy kurtki skórzane na wymiar dopasowane do twoich oczekiwań. To nie tylko zakup na lata, ale i inwestycja w wizerunek oraz wygodę. Gwarantujemy ci wysoką jakość ubioru, ponieważ korzystamy z najlepszych dostępnych materiałów krawieckich. Jeśli jesteś fanem mody alternatywnej nasi kreatywni projektanci pomogą ci w stworzeniu autorskiego fasonu kurtki. W naszym zakładzie krawieckim otrzymasz oryginalną odzież w dobrej cenie.