Spodnium damski

Spodnium to kobiecy strój, w skład którego wchodzą długie spodnie oraz żakiet. Nazywany jest inaczej kostiumem i może mieć bardzo różny charakter - od bardzo eleganckiego i uroczystego, poprzez styl biurowy, aż po bardziej codzienny lub nawet ekstrawagancki. Damski spodnium wybierają najczęściej kobiety, które nie czują się najlepiej w sukienkach lub po prostu cenią sobie wygodę spodni i nieszablonowy wygląd. Odpowiednio zaprojektowany i dobrze wykonany stanowi obowiązkowy element garderoby każdej stylowej pani.

Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w taki strój? Tak jak i w przypadku innych elementów garderoby, tak i tutaj warto wybrać się do doświadczonej krawcowej i zlecić jej uszycie spodnium na wymiar.

Przygotowanie projektu oraz uszycie spodnium na wymiar u krawcowej to gwarancja dobrania odpowiedniego fasonu do naszej sylwetki i wymiarów.

Spodnium ślubne - alternatywa dla sukni

Najbardziej popularnym - i wydawałoby się może nawet jedynym - strojem dla panny młodej jest suknia ślubna. Nic bardziej mylnego. Coraz częstszym wyborem kobiet jest spodnium ślubne, które z powodzeniem jest w stanie zastąpić nawet najbardziej okazałą tradycyjną kreację. Koronki, błyszczące ozdoby, wąskie lub szerokie spodnie, połyskujące materiały - wszystkie te detale powodują, że spodnium na wesele może mieć bardzo różny styl, dzięki czemu każda panna młoda znajdzie odpowiadający jej projekt. W pracowni 17 szyjemy dla naszych klientek wyjątkowe spodnium ślubne, podkreślające urodę i sylwetkę w tym najważniejszym dniu.