PRZERÓBKI KRAWIECKIE WROCŁAW

Przeróbki krawieckie

W naszym zakładzie krawieckim oprócz projektowania ubrań i szycia na miarę, zajmujemy się także przeróbkami krawieckimi wszelkiego rodzaju. Specjalizujemy się m.in. w przeróbkach:

  • przeróbki sukienek

  • przeróbki sukni ślubnych

  • przeróbki spódnic, spódniczek

  • przeróbki spodni

  • przeróbki kostiumów

  • przeróbki koszul, koszulek

  • przeróbki bluzek

  • przeróbki garniturów

  • przeróbki marynarek

Przeróbki sukienek

Wykonujemy wszelkiego rodzaju przeróbki sukienek koktajlowych, wieczorowych, letnich, zarówno długich, jak i krótkich. Zajmujemy się zwężaniem i poszerzaniem sukienek, skracaniem ich, a także modyfikacjami. W naszym zakładzie krawieckim zmienimy kształt Państwa sukienek, doszyjemy nowe lub odprujemy niechciane elementy. Wszelkie zmiany jakich Państwo oczekujecie zostaną najpierw skonsultowane z krawcem, a następnie po określeniu możliwości przeróbek krawieckich zostaną one wykonane. Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesnego rozwiązania dla waszej ulubionej sukienki możecie Państwo skorzystać z przeróbki krawieckiej lub uszyć nową sukienkę, ponieważ w naszym zakładzie krawieckim w ofercie znajduje się również usługa szycia na miarę.

Przeróbki sukni ślubnych

Każda panna młoda po swoim ślubie ma dylemat co zrobić ze swoją suknią. Niektóre z Pań decydują się na sprzedaż ubioru ślubnego, inne zostawiają sobie suknię „na pamiątkę”. Dla jednych i drugich mamy świetne wiadomości. Przerobimy Państwa suknie ślubne! Paniom, które kupiły używaną suknię proponujemy przeróbki krawieckie, dzięki którym dopasujemy ubiór do sylwetki, skrócimy ją lub zwęzimy. Natomiast paniom, które nie chcą się rozstawać z weselnymi wspomnieniami proponujemy skrócenie i przeróbkę sukni ślubnej, na przykład w suknię na szczególne okazje, która dzięki nowym dodatkom lub zmienionej formie stanie się zupełnie nową kreacją.

Przeróbka spodni

Duże wahania na wadze nie zawsze muszą oznaczać wymianę garderoby. Warto wybrać lepsze rozwiązanie, jakim jest przeróbka ubrań. W naszym zakładzie krawieckim wykonujemy m.in. takie usługi jak zwężanie nogawek, wszywanie gumki, skracanie spodni. Zajmiemy się każdym rodzajem spodni, zarówno damskimi, jak i męskimi.

Przerabianie bluzek

Jeśli szafa pęka w szwach, a my nadal nie mamy w co się ubrać, ponieważ wszystko już się znudziło lub jest niemodne, należy szybko do nas zadzwonić. Omówimy poprawki i przerobimy Państwa bluzki na długi i na krótki rękaw, z każdego rodzaju materiału. Całkowicie odmienimy lub dopasujemy do sylwetki bluzki, które od momentu przeróbki staną się Państwa ulubionymi ciuchami.

Przeróbki koszulek

Przerabianie odzieży może być alternatywą dla zakupów eleganckich strojów, także koszul i spódnic. Zmodyfikujemy Państwa koszule i koszulki, zarówno damskie, jak i męskie. Wytaliujemy, zmienimy fason, doszyjemy modne dodatki. Nadamy nową jakość koszulom z kołnierzem oraz dodamy stylu koszulkom noszonym na co dzień.

Przerabianie ubrań w naszym zakładzie krawieckim będzie dla Państwa przyjemnością. Odzież w nowej odsłonie na pewno pozytywnie Państwa zaskoczy. Nowe ubrania bez ogromnego obciążenia domowego budżetu? Tak! W naszym zakładzie krawieckim przeróbki odzieży są w atrakcyjnych cenach, a szczegółowy cennik znajdziecie Państwo [tutaj]. Przerabiamy ubrania z pasją i zaangażowaniem, dlatego klienci tak chętnie do nas powracają z kolejnymi ciuchami do przerobienia. Wszystkie poprawki odzieży są modyfikowane wysokojakościowymi materiałami krawieckimi, dzięki czemu modne ubrania zostaną z Państwem na dłużej.

Galeria przeróbek krawieckich Wrocław