PRZERÓBKI SUKNI ŚLUBNYCH

Przeróbki sukien ślubnych we Wrocławiu!

Suknie ślubne są zdecydowanie nieodłącznym elementem panny młodej. Od średniowiecza starano się, aby materiały z jakich były szyte, reprezentowały status rodzin wydających córki za mąż. Współcześnie w naszym kraju nie mamy takich podziałów, jak i silnej potrzeby zaznaczenia pochodzenia danej osoby, jednak idea wystrojenia panny młodej - najlepiej jak się da - pozostała.

Oprócz przerabiania starych sukni na nowe, mamy również coś innego w zanadrzu. Stroje ślubne są najczęściej w czysto nienagannym stanie i tylko po jednym założeniu. Szkoda marnować pieniądze wydane na dobry materiał, który później ma przeleżeć w szafie cały swój świetlany żywot, do momentu póty póki nie wyblaknie. Jednak paradowanie po mieście w sukni ślubnej, na dodatek nie posiadając pana młodego przy sobie w odświętnym garniturze - również nie będzie stosowne. Tak więc czy zastanawiały się może Panie kiedyś nad kreatywnym przerobieniem sukien ślubnych? Na przykład jak przerobić suknię ślubną na wieczorową? Ręczymy za nasze umiejętności i doświadczenie w tym co robimy. Uważamy, że trzeba wykorzystać potencjał stroju, w którym przeżyło się tak niezapomnianą chwilę, jak zamążpójście. Wszystkie wspomnienia, jakie pochłonęła nasza kreacja będziemy przeżywać w retrospekcji, dzięki zakładaniu przerobionej sukni na równie ważne uroczystości. Suknia wieczorowa powstała ze stroju panny młodej będzie piękna oraz wyróżniająca się z tłumu.

Przeróbki sukienek ślubnych są nam obeznanym tematem, dlatego jesteśmy otwarte na każde propozycje i pomysły naszych klientek. A jeżeli nie będą miały panie własnej wizji, tylko chęć przerobienia, również zapraszamy do naszej pracowni, gdzie wspólnie przemyślimy dokładnie każdy szczegół i zaprojektujemy wszystko od podstaw. Czekamy z umysłami otwartymi na pomysły i nowe kroje. Bo wystarczy szczypta naszych umiejętności oraz odrobina waszego pomysłu, aby z starej sukni powstała magiczna kreacja.

Cennik przeróbek krawieckich sukien ślubnych jest różny, w zależności na jakie usługi się państwo zdecydujecie. Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej lub dowiedzieć się poprzez skontaktowanie się z nami osobiście. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i szczere zadowolenie z możliwości noszenia kreacji, które zostały stworzone ze starych sukien ślubnych, specjalnie dla Was!

Galeria przeróbek krawieckich Wrocław