Przeróbki sukien ślubnych we Wrocławiu!

Suknie ślubne są zdecydowanie nieodłącznym elementem panny młodej. Od średniowiecza starano się, aby materiały z jakich były szyte, reprezentowały status rodzin wydających córki za mąż. Współcześnie w naszym kraju nie mamy takich podziałów, jak i silnej potrzeby zaznaczenia pochodzenia danej osoby, jednak idea wystrojenia panny młodej - najlepiej jak się da - pozostała.

 

Coraz częściej kobiety odchodzą od standardowych białych sukni. Chcą wprowadzić widoczne zmiany. Sprawić, aby krój i dodatki zamieniły stary strój ślubny po krewnych w coś całkiem oryginalnego oraz odświeżonego.

Przeróbka sukni ślubnej jest zdecydowanie znanym i korzystnym przedsięwzięciem. W starych ubraniach kryje się dusza i zamknięty w niej czas. Więc założenie jej ponownie po kilku, kilkunastu, czy kilkudziesięciu latach, będzie niezapomnianym doświadczeniem oraz podtrzymaniem więzów rodzinnych. Wiadome jest jednak, że moda zmienia się diametralnie, a chęć unowocześniania nie wygasa. Tak więc przerabianie sukni ślubnej trzeba przemyśleć od początku do końca, w czym z chęcią pomożemy!

jak przerobić suknię ślubną?

Przerabianie sukienek ślubnych zaczynamy od wybrania kroju. Estetyka jest najważniejsza przy kreowaniu czegoś nowego na powstałym już stroju. No dobrze, ale jak można przerobić suknie ślubną? Mamy na na to wiele sposobów, chociażby ręczne naszywanie koronek i wielu innych dodatków, jakie tylko klientki sobie zażyczą. Gwarantujemy wykonanie najwyższej jakości oraz zadowolenie z otrzymanego efektu. Zapewniamy również dopasowanie sukni do sylwetki, dzięki czemu poczują panie, że ubranie jest przeznaczone tylko i wyłącznie dla was.

 

Oprócz przerabiania starych sukni na nowe, mamy również coś innego w zanadrzu. Stroje ślubne są najczęściej w czysto nienagannym stanie i tylko po jednym założeniu. Szkoda marnować pieniądze wydane na dobry materiał, który później ma przeleżeć w szafie cały swój świetlany żywot, do momentu póty póki nie wyblaknie. Jednak paradowanie po mieście w sukni ślubnej, na dodatek nie posiadając pana młodego przy sobie w odświętnym garniturze - również nie będzie stosowne. Tak więc czy zastanawiały się może Panie kiedyś nad kreatywnym przerobieniem sukien ślubnych? Na przykład jak przerobić suknię ślubną na wieczorową? Ręczymy za nasze umiejętności i doświadczenie w tym co robimy. Uważamy, że trzeba wykorzystać potencjał stroju, w którym przeżyło się tak niezapomnianą chwilę, jak zamążpójście. Wszystkie wspomnienia, jakie pochłonęła nasza kreacja będziemy przeżywać w retrospekcji, dzięki zakładaniu przerobionej sukni na równie ważne uroczystości. Suknia wieczorowa powstała ze stroju panny młodej będzie piękna oraz wyróżniająca się z tłumu.

Przeróbki sukienek ślubnych są nam obeznanym tematem, dlatego jesteśmy otwarte na każde propozycje i pomysły naszych klientek. A jeżeli nie będą miały panie własnej wizji, tylko chęć przerobienia, również zapraszamy do naszej pracowni, gdzie wspólnie przemyślimy dokładnie każdy szczegół i zaprojektujemy wszystko od podstaw. Czekamy z umysłami otwartymi na pomysły i nowe kroje. Bo wystarczy szczypta naszych umiejętności oraz odrobina waszego pomysłu, aby z starej sukni powstała magiczna kreacja.

Cennik przeróbek krawieckich sukien ślubnych jest różny, w zależności na jakie usługi się państwo zdecydujecie. Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej lub dowiedzieć się poprzez skontaktowanie się z nami osobiście. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i szczere zadowolenie z możliwości noszenia kreacji, które zostały stworzone ze starych sukien ślubnych, specjalnie dla Was!