USŁUGI KRAWIECKIE WROCŁAW

Usługi krawieckie Pracowni 17

Usługi krawieckie obejmują szycie na miarę, projektowanie, szycie i cerowanie artystyczne, a także wszelkiego rodzaju przeróbki odzieży, takie jak skracanie, zwężanie czy poszerzanie ubrań. Ogromna różnorodność dostępnych na rynku sklepów odzieżowych sprawia, że większość osób obecnie kupuje gotowe ubrania. Nie zawsze jednak wybierana przez nas odzież pasuje idealnie (np. bardzo wysoki lub bardzo niski wzrost), przez co wymaga poprawek i przeróbek. Z tego powodu usługi krawieckie cieszą się dużą popularnością.

Coraz więcej osób korzysta również z usług projektowania ubrań. Wybranie tego typu usług krawieckich pozwala na idealne skrojenie, a dzięki temu dopasowanie odzieży do sylwetki, a także wybór rodzaju materiału oraz jego koloru i deseniu. Wszystko to razem umożliwia posiadanie w swojej szafie oryginalnego ubrania, które spełnia w pełni oczekiwania Klienta.

Zakres usług krawieckich

Co znajduje się w naszej ofercie usług krawieckich?

W pracowni 17 świadczymy szeroką ofertę wysokiej jakości profesjonalnych usług krawieckich, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych Klientów. Pracownia zlokalizowana jest w mieście Wrocław. Usługi krawieckie świadczone przez wykwalifikowane krawcowe znajdują uznanie wśród naszych klientów, którzy do nas regularnie powracają.

W naszej pracowni 17 przygotowujemy dla Państwa projekt zgodnie z wymaganiami, a następnie na jego podstawie uszyjemy wybrany element garderoby.

Szczegółową ofertę usług krawieckich realizowanych w naszej pracowni znajdziecie Państwo w zakładce Cennik usług krawieckich, gdzie można również zapoznać się z aktualnymi cenami.

Jakie są ceny usług krawieckich?

Poziom cen usług krawieckich zależy od specyfiki danej usługi, czyli między innymi stopnia jej skomplikowania, trudności związanych z obróbką danego materiału czy czasu poświęconego przez krawcową na wykonanie usługi. Z tego powodu, warto dopytać o cenę przed zleceniem i ostatecznie ją ustalić, zwłaszcza w przypadkach prac wykraczających poza standardowy cennik. Szczegółowy cennik usług krawieckich oferowanych przez nasz zakład znajdziecie Państwo w zakładce Cennik.

Galeria usług krawieckich Wrocław