BLUZKI SZYTE NA MIARĘ

Bluzki na wymiar

Jednym z elementów garderoby, który stanowi doskonałą bazę do wielu strojów, są bluzki. Bluzki na miarę mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów, takich jak wiskoza, bawełna, elastan, jedwab, len, pokryte koronką, a także w bardzo różny sposób ozdobione. Występują w różnych stylach i fasonach, dlatego każda kobieta znajdzie bez większego problemu bluzkę odpowiednią dla swojej sylwetki oraz upodobań. Dodatkowo, jeśli są to bluzki szyte na miarę u dobrej krawcowej, wtedy mamy pewność, że będziemy w nich wyglądać korzystnie.

Tuniki - pomiędzy bluzkami a sukienkami

Do bluzek zaliczane są także tuniki, czyli długie bluzki, które mogą być noszone do spodni lub legginsów, a nawet do samych rajstop. Luźne, oversizowe, koszulowe lub elastyczne i dopasowane do sylwetki, z długim albo krótkim rękawem - tak jak w przypadku bluzek, tak i tutaj mamy szeroki wachlarz możliwości. Ze względu na swoją długość przypominają bardziej sukienki, dlatego idealny fason i rozmiar uzyskamy poprzez uszycie takiej bluzki na zamówienie.

Projektowanie bluzek

Szycie bluzki u krawcowej to dobra alternatywa dla kupowania gotowych ubrań. Wizyta w pracowni krawieckiej pozwala na dokładne zmierzenie sylwetki oraz dopasowanie fasonu i kroju. Tak uszyta bluzka będzie miała dobrej długości rękawy oraz odpowiednią szerokość w biuście, dzięki czemu będzie leżała idealnie. Szycie bluzek u krawcowej to również możliwość wyboru spośród wielu różnych rodzajów materiałów oraz dobranie koloru i ozdób do naszych wymagań.

Bluzki szyte na miarę

W pracowni 17 szyjemy bluzki w różnych stylach i o najróżniejszych fasonach. Bufiaste rękawy, koronkowe zdobienia, kołnierzyki czy odsłonięte ramiona - nasze projekty nadążają za najnowszymi trendami w sezonie. Projektowanie bluzek, a następnie szycie ich przez nasze krawcowe, to gwarancja uzyskania wysokiej jakości bluzki na lata. Bogate doświadczenie pracowników sprawia, że każda klientka jest zadowolona z bluzek szytych na miarę.

Galeria bluzki szyte na miarę