Żakiety

with Brak komentarzy

Pod koniec upalnego lata, a z początkiem chłodnej jesieni, idealnym dodatkiem do wizytowego stroju będzie żakiet. Do oficjalnych ubrań przeznaczonych do biura, na wyjścia do teatru albo prestiżowej restauracji – ta część ubioru sprawdzi się doskonale na każdym spotkaniu. Ważne, aby zwrócić uwagę na stonowane kolory oraz dopasowanie kroju do ciała, żeby podkreślić swój szyk i elegancję. Lub jeśli ktoś woli – luźne szycie i rzucające się w oczy barwy. Zależnie od tego na co się zdecydujemy, każda stylizacja będzie odzwierciedleniem naszego nastroju danego dnia.
Żakiet jest doskonałym pomysłem do koszul, aby pokazać się z jak najlepszej strony w pracy. Zawsze nadaje odpowiedniego wyglądu strojom wizytowym. Ale dobrze dobrany, może być również świetnym dodatkiem do sukienek oraz materiałem ocieplającym nam chłodne dni, wieczory, jak i noce. Żakiety można również nosić do wymyślnych codziennych stylizacji, jeśli tylko nie brakuje nam wyobraźni.
Pracowania nr 17 proponuje najpierw zastanowić się, do czego chcecie dopasować ten typ ubioru. Możemy również zaproponować kilka własnych pomysłów na tę stylizację. Wspólnymi siłami dopracujemy ideę stroju, a następnie dobierzemy odpowiednie materiały i zaczniemy pracę nad projektem.
Zapraszamy do Pracowni nr 17 we Wrocławiu lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Dopasujemy się do wymogów klientki, jak i klienta – tworząc niesamowitą stylizację, o którą będą pytać wszyscy znajomi w pracy lub na wyjściach.