SZYCIE NA MIARĘ ZNÓW STAJE SIĘ MODNE

with Brak komentarzy

Powszechne jest przekonanie, że szycie na miarę to usługa dla osób o niestandardowych (czytaj: dużych) rozmiarach. Tymczasem trafia do nas coraz więcej osób, które nie powinny mieć żadnego problemu z kupieniem ubrań w sieciówkach. A jednak mają, bo coraz trudniej znaleźć rzeczy, które dobrze leżą i idealnie dopasowują się do sylwetki. UBRANIA SZYTE MASOWO MAJĄ PASOWAĆ NA WSZYSTKICH w danym rozmiarze, ale nie uwzględniają naszych indywidualnych różnic.
Zdarza się więc, że bierzesz z wieszaka swój rozmiar i nie możesz dopiąć się w biuście. Spodnie są za krótkie w nogawkach albo… za wąskie w udach. Czasami można nabawić się kompleksów albo zwątpić, czy 38 to nadal mój rozmiar?

Poza tym w większości sklepów królują tanie materiały, czyli poliester i inne sztuczne tkaniny. Jakie są ich minusy? Elektryzują się i powodują, że wiele osób po prostu się w nich poci (nie trzeba wysokich temperatur, czasem wystarczy stresująca rozmowa i czujesz, jakby ktoś wylał Ci na plecy kubeł wody.

Dlatego SZYCIE NA MIARĘ ma coraz więcej fanek. JEST PRZYNAJMNIEJ 7 POWODÓW, DLACZEGO SZYCIE NA MIARĘ ZNÓW STAJE SIĘ MODNE:

1. UBRANIE DOPASOWUJE SIĘ DO CIEBIE, a nie odwrót (bluzka dopina się w biuście, a spodnie nie uwierają w pasie).

2. MOŻESZ KREOWAĆ SWÓJ WŁASNY STYL i mieć w szafie ubrania, których wciąż szukasz w sklepie, a nie możesz ich znaleźć. Przypomnij sobie, ile razy sukienka Twoich marzeń chodziła za Tobą i nie mogłaś jej znaleźć w żadnej galerii!

3. WYBIERASZ MATERIAŁ – wzor, druk, rodzaj tkaniny. Możesz się bawić i uruchomić wyobraźnię.

4. Możesz być pewna, że UBRANIE JEST WYSOKIEJ JAKOŚCI. Podszewka nie popruje się po dwóch tygodniach, szew nie ciągnie, a spodnie nie pękną tam, gdzie nie powinny 

5. JESTEŚ ORYGINALNA/-Y i nie musisz się bać, że na imprezie firmowej koleżanka przyjdzie w tej samej sukience.

6. MASZ WPŁYW NA DETALE – wybór guzików, kształt kołnierzyka, wykończenie i całe mnóstwo szczegółów, które sprawiają, że jedną rzecz kochamy i potrafimy w niej chodzić latami. A inną ubraliśmy raz, a potem zawisła w szafie czekając na swoje drugie wyjście.

7. PŁACISZ ZA JAKOŚĆ, a nie za marżę sklepu, transport i inne koszta, które wpływają na końcową cenę ubrania.

Czy tyle powodów wystarczy? Jeśli nie, to dorzucimy jeszcze jeden: 👉 wizyty w naszej Pracowni to sama przyjemność dla osób, które kochają rękodzieło, kreatywność i tworzenie czegoś krok po kroku.
Poza tym u nas dostaniesz także poradę stylistyczną i dowiesz się, co pasuje do Twojej sylwetki, a czego powinnaś unikać.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Widzieliście wystarczająco? Gotowi na zakupy?